حادثه تروریستی اهواز| هدف تروریست‌ها اول “مردم” بودند

روایت آیت‌الله جزایری از حادثه تروریستی اهواز| هدف تروریست‌ها اول “مردم” بودند/ “عربستان و اسرائیل” حامیان حادثه تروریستی

نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان در تشریح حادثه تروریستی امروز اهواز گفت: هدف اصلی تروریست‌ها مردم بی‌گناه و سپس جایگاه مقامات و مسئولان بود.آیت‌الله سیدمحمدعلی موسوی‌جزایری در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار تسنیم در اهواز با اشاره به حادثه تروریستی امروز در رژه نیروهای مسلح اهواز، اظهار داشت: تاکنون اطلاعات دقیقی مبنی بر اینکه مرتکبین این جنایت هولناک چه‌کسانی بوده، به‌دست نیامده اما یک گروهک تروریستی مزدور مسئولیت آن را پذیرفته است.

وی ادامه داد: هرکسی بوده، جریانی است که باتوجه به وسعت ابعاد آن “داخلی” نیست و ریشه خارجی داشته و با حمایت عربستان سعودی، صهیونیست و آمریکا این اتفاق صورت گرفته است، جریانی است که از قبل بررسی کرده و اطلاعات دقیقی داشته و باتوجه به حجم آتش و کار صورت‌گرفته خود را برای این حادثه کاملاً آماده کرده بودند.

نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان افزود: این کار صورت‌گرفته از یک گروه ترویستی کوچک و بی‌ریشه قابل عمل نبود؛ احتیاج است که بررسی‌های بسیاری صورت گیرد. بنده در جنگ حضور داشتم و کاملاً آماده بودم و امروز نیز که این اتفاق افتاد، صحنه جنگ تداعی شد چراکه در محاصره واقع شدیم.

آیت‌الله موسوی جزایری ابراز کرد: هدف اصلی تروریست‌ها، مردم بی‌گناه و سپس جایگاه مقامات و مسئولان بود. این حادثه جنایت بزرگی بود که مرتکب شدند، در واقع این‌ها به‌دنبال انتقام از جمهوری اسلامی ایران بودند چراکه ایران در نبرد با تروریست‌ها موفق بوده و خواستند از این طریق اقدام و انتقامی بگیرند درحالی که باید بدانند کور خوانده‌اند و یقیناً این قضیه به‌ضرر آنها می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان گفت: بنده در جایگاه ماندم و آخرین نفری بودم که از جایگاه خارج شدم؛ به‌کوری دشمنان هستیم و از انقلاب حراست خواهیم کرد و آرزوی ما شهادت است و امروز نیز تعجب کردم که چرا نصیب ما نشد. اتفاق امروز را محکوم می‌کنیم و باید دستگاه‌های ذی‌ربط تلاش خود را برای شناسایی این جریان انجام دهند.

حتما ببینید

سال تحصیلی 1397 در سراسر ایران رسما آغاز شد

سال تحصیلی 1397 در سراسر ایران رسما آغاز شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *